logoMASO
KŘIŽÍKOVA

PŘÍMO U STANICE METRA KŘIŽÍKOVA
VOLEJTE +420 222 323 297
OBJEDNÁVKY
Najdete nás
na Facebooku

SORTIMENT

HOVĚZÍ MASO

Hovězí maso je hvězdou České kuchyně . Vysokou oblibu mu zajišťuje především skvělá chuť a široké možnosti kulinářských úprav. V naší provozovně zakoupíte kompletní sortiment hovězího masa z býků, jalovic a krav.

VEPŘOVÉ MASO

Vepřové maso vládne České kuchyni od nepaměti a současná spotřeba napovídá , že o prvenství ho hned tak něco nepřipraví. V naší provozovně zakoupíte jak celý sortiment vepřového masa, tak kompletní sortiment ze selat, nebo i celé sele, a to k okamžité spotřebě, nebo i na gril.

TELECÍ MASO

Telecí maso je lahůdka z mladého skotu, ve stáří do 12 měsíců. I telecí maso je velmi častým artiklem v našem obchodě.

KUŘECÍ MASO, KRŮTÍ MASO, HUSY, KACHNY, SLEPICE

Kuřecí a krůtí maso je chutné, dostupné a jeho příprava je rychlá. Lze ho připravit na mnoho způsobů, je velmi dobře stravitelné, hodí se i na dietní jídla. V našem obchodě běžně zakoupíte kompletní sortiment kuřecího i krůtího masa. Též máme v nabídce husy, kachny a slepice.

KOŇSKÉ MASO

Ve Francii se końské maso považuje za delikatesu, v našich krajích není tak časté. Koňské maso má mírně nasládlou chuť, je tedy nutné při jeho tepelné úpravě s tím počítat. Využití je k vaření, pečení, i minutce. Końský biftek je delikatesa, koňský tatarák pochoutka a je to cenný zdroj protejnů.

UZENÉ MASO

Uzením se maso upravuje již od nepaměti, dříve to byla jedna z mála možností uchovávání masa. Udí se zpravidla vepřové maso, ale i jiné masa nejsou výjimkou. Dnešní uzení je prováděno moderním způsobem, výhoda tohoto uzení spočívá v tom, že takto upravené maso neobsahuje karcinogeny, které při běžném uzení v kouři vznikají. V naší provozovně máme nepřeberné množství uzených mas, přijďte se podívat.

SPECIALITY OD MASA

OSSOBUCO, T-BON STEAK, STEAK, VEPŘOVÉ OSSOBUCO, MEDOVÁ VEPŘOVÁ ŽEBÍRKA, VEPŘOVÁ PANENKA, KOTLETKA S KOSTÍ ZE SELÁTKA, VEPŘOVÁ KRKOVIČKA NA ČESNEKU, BIFTEK Z PRAVÉ SVÍČKOVÉ, ŠŤAVNATÝ HOVĚZÍ HAMBURGER, VEPŘOVÝ HAMBURGER SE SÝREM, VEPŘOVÁ JÁTRA NA GRIL, JEHNĚČÍ KOTLETKA S DRŽÁTKEM, KRŮTÍ PRSNÍ STEAK, KACHNÍ PRSÍČKO NA GRIL, KUŘECÍ STEHENÍ STEAK , KUŘECÍ GRILOVANÁ KŘIDÉLKA, to vše umíme a i plno jiných dobrot, stačí jen přijít, nebo nás kontaktovat a mi připravíme.